Välkommen till Stockholm

Tillsammans med övriga Mälardalen och andra viktiga logistikorter som Örebro, Norrköping, Katrineholm och Södertälje utgör Stockholm ett stort befolkningsområde. Regionen svarar för en stor del av landets godsflöden.

Bud/besöksadress:
Gasverksvägen 1, 611 35 Nyköping 

Tobias Karlsson
Regionchef Stockholm  

tobias.karlsson@catenafastigheter.se
0730-70 22 36  
Henrik Lettesjö
Affärsutvecklare  

henrik.lettesjo@catenafastigheter.se
0730-70 22 81  
Johan Svedin
Förvaltare, arbetsområde Norrland  

johan.svedin@catenafastigheter.se
0730-70 22 49  
Kristin Andersson
Teknisk förvaltare / energicontroller  

kristin.andersson@catenafastigheter.se
0730-70 22 32  
Rickard Wahlberg
Energi - och teknikutvecklare  

rickard.wahlberg@catenafastigheter.se
0730-70 22 35  
Stefan Gustafsson
Fastighetstekniker, arbetsområde Örebro  

stefan.gustafsson@catenafastigheter.se
0730-70 22 13  
Suad Pepelar
Teknisk förvaltare  

suad.pepelar@catenafastigheter.se
0730-70 22 43  
Svante Söderlund
Drift- och fastighetstekniker, arbetsområde Stockholm Norr  

svante.soderlund@catenafastigheter.se
0739-40 19 41  
Tappe Manner
Fastighetstekniker, arbetsområde Östergötland och Eskilstuna  

tappe.manner@catenafastigheter.se
0730-70 22 89  
Tarik Hadzija
Drift- och fastighetstekniker, arbetsområde Stockholm  

tarik.hadzija@catenafastigheter.se
0730-70 22 76  
Therese Nordigårds
Förvaltningsassistent  

therese.nordigards@catenafastigheter.se
0730-70 22 46  
Ulf Pettersson
Förvaltare, arbetsområde Örebro och Karlstad  

ulf.pettersson@catenafastigheter.se
0730-70 22 55  

På catenafastigheter.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor?